ERGONOOMIKA

Aitame ettevõtetel luua ergonoomilisi töökohti arvutiga töötajatele nii kodukontoris kui päriskontoris, et vähendada sundasenditest tulenevaid terviseprobleeme ja haiguspäevi ning suurendada produktiivsust. Koolitusi viime läbi nii virtuaalselt kui ka ettevõttes kohapeal.

Ergonoomika koolitus webinarina

Ergonoomika webinaril tutvustame teie ettevõtte töötajatele nende vajadustest lähtuvalt ergonoomilisi lahendusi kontoritööks läbi teadlikkuse suurendamise ja innovaatiliste töövahendite tutvustamise. Õpetame teie kollektiivile arvutiga töötamise ja ergonoomika põhitõdesid üles seatud näidistöökoha näitel. Tutvustame töövõtteid, -asendeid, asendivahetusi, valgustust ning töö- ja puhkeaja intervalle. Lisaks õpetame kasutama ergonoomilisi töövahendeid arvutiga töötamiseks.

Ergonoomika koolitus ettevõttes

Meie eesmärgiks on tutvustada ettevõtetele ja töötajatele nende vajadustest lähtuvalt ergonoomilisi lahendusi kontoritööks läbi teadlikkuse suurendamise ja innovaatiliste töövahendite. Külastame kokkulepitud ajal teie ettevõtet ja tutvustame Teie kollektiivile arvutiga töötamise ja ergonoomika põhitõdesid üles seatud näidistöökoha näitel. Tutvustame töövõtteid, asendeid, asendivahetusi ning töö- ja puhkeaja intervalle. Lisaks õpetame kasutama ergonoomilisi töövahendeid arvutiga töötamiseks.

Kodukontori ergonoomika videokoolitusena

Eelsalvestatud videokoolitus, mida saate vaadata just endale sobival ajal.

Koolitusel saad teada, kuidas käepäraste vahenditega kodukontor ergonoomiliseks muuta. Samuti õpid põhitõdesid, mis käivad ergonoomilise töökoha kohta, olgu töökoht kontoris, kodus või näiteks kohvikus. Lisaks räägime istumisasenditest, valgustusest jpm. Video pikkus orienteeruvalt 30 minutit ja pärast ostu sooritamist saate ligipääsu videole.

Individuaalne nõustamine

Anname personaalset nõu kuidas muuta töökoht ergonoomilisemaks, kuidas tõsta produktiivsust ning töötada efektiivselt. Uurime teie töövõtteid, tööasendeid, asendivahetusi, valgustust ning töö- ja puhkeaja intervalle. Muudame töökoha ergonoomilisemaks käepäraste vahenditega ning vajadusel soovitame ergonoomilisi töövahendeid, mis vastavad just teie vajadustele.