Paketid

Korraldame terviseüritusi ettevõtetele nii virtuaalselt kui kohapeal!

Terviseüritused on parimaks viisiks tõsta oma töötajate teadlikkust erinevatel teemadel – vaimsest tervisest ergonoomikani.

Ettevõttes on tulemas tervisenädal, paaritunnine terviseüritus või soovite terve kuu pühendada töötajate heaolu tõstmisele?

Meie tervisepaketid pakuvad erinevaid tegevusi, mis käsitlevad nii toitumist, liikumist, vaimset tervist kui ka teisi heaoluga seotud teemasid.

TERVISEPÄEV

Päev täis teadmisi, tegutsemist ja tegudele inspireerimist kogu meeskonnale.
Kergesti teostatav: kõiki tegevusi saab läbi viia nii ettevõtte ruumides kui virtuaalselt.
Paindlik: võimalik ajaliselt jaotada vastavalt ettevõtte töörütmile ja inimeste arvule

Tervisenädal

Meie Tervisenädal on loodud toomaks meeskondi kokku ühise eesmärgi nimel – edendada tervist ja üleüldist heaolu töökohal. Korraldame Tervisenädalat nii ettevõttes kohapeal kui ka virtuaalselt, et kaugtöötajat saaksid edukalt üritustest osa võtta.  Hoiame teie meeskonna motiveerituna ja inspireerituna meililisti kaudu jagades harivaid nippe ja trikke terve nädala jooksul.

Pakume personaalset lähenemist kõikidele soovijatele.

1. VAIMSE TERVISE NÄDAL

Tõsta teadlikkust vaimsest tervisest, vähendada vaimse tervise stigmat ja julgusta oma töötajaid mõtlema sisemisele heaolule. Nädala jooksul korraldame teie töötajatele erinevaid sündmusi, mis panustavad vaimse tervise parandamisele.

2. TOITUMISE JA TREENINGU NÄDAL

Tõsta töötajate aktiivsust ja teadlikkust tervislikust toitumisest. Nädala jooksul korraldame erinevaid sündmusi, mis panustavad elukvaliteedi parendamiseks.

3. “KUJUNDA ISE” NÄDAL

Soovid nädala jooksul pöörata tähelepanu erinevatele teemadele?Plaanid tervisenädala ise kujundada? Sul on ideed juba olemas, kuidas tervisenädalat sisustada? 

Sellisel juhul komplekteerime tervisenädala vastavalt teie meeskonna soovidele ja vajadustele!

TERVISEKUU

Plaanid pühendada terve kuu töötajate heaolu tõstmisele? Suurepärane idee!
Edukas tervisekuu pöörab tähelepanu erinevatele murekohtadele ja tõstab teadlikkust erinevatest teemadest.

Soovi korral liidame teie töötajad tervisekuu meililist, kus igal päeval saabub postkasti kiri millegi õpetliku või inspireerivaga vasavalt nädala temaatikale. Nii hoiame meeskonna terve kuu jooksul kaasatuna.

Näidiskuu:
NÄDAL 1 – pöörame tähelepanu tervislikule eluviisile
NÄDAL 2 – edendame töötaja vaimset tervist
NÄDAL 3 – pöörame tähelepanu õnnelikkusele
NÄDAL 4 – tugevdame tiimi kultuuri