TÖÖTOAD

Töötoad pakuvad erinevaid vahvaid tegevusi, mille käigus on võimalik õppida midagi uut ja praktilist ning luua oma meeskonnas positiivne õhkkond. Töötoad loovad teadlikkust tervislikumatest valikutest, annavad ülevaate tervise ja keha hetkeseisundist ning inspireerivad tegudele.

Kehakoostise mõõtmine

Soovite teada, kuidas oma ettevõtte töötajaid treenima motiveerida? Õige treening aitab vältida lihaspingete süvenemist, parandab liikuvust ning õige treeningu valimisele aitab kaasa hetkeolukorraga tutvumine. Kehaanalüsaator annab andmed, mille toel oskab treener anda personaalseid soovitusi, näiteks lihaste ja rasva osakaal, soovituslik kaloraaž jpm.

Kehakoostise mõõtmine koos grupikonsultatsiooniga grupile (alates 10 inimest).

rühitreening

Rühi töötuba

Soovite teada, kas teie töötajatel on hea rüht? Õige treening aitab vältida lihaspingete süvenemist ning parandab liikuvust. Rühi töötoas tehakse kiired ja lihtsad testid, mis näitavad ära, kus on kehas pinged ning kui hea on kehatunnetus.

Rühi töötuba toimub koos loenguga. Sobib ideaalselt tervisenädala sisustamiseks või meeskonnakoolituseks. Võimalik läbi viia nii virtuaalselt kui ettevõttes kohapeal.

Smuuti töötuba

Smuuti on tervislik vahepala, mis kogub aina enam populaarsust. Kui soovite ka oma ettevõttes hakata valmistama kiirelt valmivaid ja tervisest pakatavaid vahepalasid, siis see töötuba sobib suurepäraselt.

Töötuba sisaldab smuuti koostisosade tutvustust – mida panna smuuti sisse ja mida mitte, smuutide valmistamist ja koostisosi. Töötoa kestus 45-60 minutit olenevalt osalejate arvust.

Tooršokolaadi töötuba

Tooršokolaad on madalal temperatuuril valmistatud käsitööšokolaad tervislikest toorainetest. Tänu valmistusviisile säilivad selles kõik kasulikud vitamiinid, mineraalained ja antioksüdandid ning tõeline maitse. Töötuba sisaldab tooršokolaadi tegemise ja koostisosade tutvustust ja valmistamist šokolaadimeistri juhendamisel. Töötoa kestus 30-45 minutit, olenevalt osavõtjate arvust (lisaks šokolaadi tahenemise aeg u 15–30 minutit). Vajalik külmkapi olemasolu. Sobib ideaalselt tervisenädala sisustamiseks või ühiseks meeskonna tegevuseks.