KOOLITUSED

Pakume koolitusi vaimsest tervisest, motivatsioonist, toitumisest, liikumisest ja mõtterahust. Koolitused on reeglina interaktiivsed – edasi antavad teadmised on tihedalt seotud praktiliste tööde, arutelude ja harjutustega. Koolitused sobivad suurepärast tervisenädala sisustamiseks või meeskonnakoolitusteks. Koolitusi viime läbi nii virtuaalselt kui kohapeal ning eesti ja inglise keeles.

Stressi juhtimine ja hea une harjumused

Ülemäärast stressi töökohal võivad tajuda ligikaudu 40% inimestest. Stress on loomulik elu osa, kuid kui see muutub ülemääraseks, mõjutab see kõiki inimese eluvaldkondi. Igaüks saab õppida stressiga paremini hakkama saama! Koolitusel saad teadmisi ja praktilisi nippe, kuidas enda puhul ära tunda ülemäärase stressi ilminguid, leiad võimalusi stressi edukaks juhtimiseks ja õpid looma hea une harjumusi.

Aja juhtimine ja eesmärkide seadmine

Aega ei ole võimalik säästa, aega on meil kõigil sama palju, aga seda on võimalik juhtida. Koolitusel õpid praktiliste situatsioonidega toime tulema, näiteks kuidas käituda ootamatute külastajatega, kuidas kasutada e-maile efektiivsemalt jpm. Koolitusel saad teadmisi ja praktilisi nippe ajatajust ja selle tähendusest igapäeva pingete tekkimisel, kuidas seada saavutatavaid eesmärke ning erinevaid praktilisi nippe aja juhtimiseks.

Positiivsete emotsioonide suurendamine

Koolitus põhineb positiivse psühholoogia uuringutel ja praktikatel. Positiivne psühholoogia on teaduspõhine psühholoogia suund, mis on loodud vastukaaluks valdavale lähenemisele, mis keskendub vigade ja negatiivsete sümptomite märkamisele. Positiivsetena tajutavate emotsioonide suurem osakaal elus aitab olla edukam, paremas vaimses vormis ning avaldab soodsat mõju ka füüsilisele tervisele. Koolitusel õpid positiivse suhtlemise põhimõtteid koos praktiliste harjutustega.

Kuidas hoida vaimset tervist

Vaimse tervise eest hoolitsemine on sama oluline nagu füüsilise tervise eest. Me käime jalutamas, jooksmas, jõusaalis, et oma füüsilise keha eest hoolitseda. Vähem aga pöörame tähelepanu oma vaimsele tervisele. Tihtipeale me ei tea, millest alustada või kuidas parandada oma vaimset olukorda. Koolitusel õpid endalt küsima, kuidas Sul vaimses plaanis läheb, õpid kasvatama vaimset heaolu ja hindama oma vaimset hetkeolukorda. 

Kuidas tulla toime ärevusega

Kas tunned, et oled ärevam kui tavaliselt? Me elame oma tavapärast elu, aga ei mõista miks me end niiviisi tunneme. Koolitusel saad teada, mis erinevus on igapäevasel ärevusel ja ärevushäirel ning kuidas neid ära tunda ja omavahel eristada. Mis põhjustab ärevust, selle erinevad tüübid ja kuidas tulla toime ärevusega. Samuti räägime kollektiivsest ärevusest, mis on levinud nähtus koos töötavatel inimestel.

Kuidas ennast kõhurasvadest vabaks süüa

Miks peaksid loobuma oma lemmikmaiusest ja väsitama end lühiajalisi tulemusi pakkuvate dieetidega? Enamike jaoks on kaalust alla saamine iga-aastane korduv protseduur. Loengus räägime elutervetest lähenemistest, selgitame toitumismüüte ning pakume praktilisi lahendusi muudatuste tegemiseks. Koolitusel õpid muutma oma elustiili, leidma infomürast enda jaoks õige lahendus ning saad teada, kuidas ilma kalorite lugemiseta ja toitu kaalumata normaalse söömiseni jõuda.

Kuidas ennast taaskäivitada

Mõttest algab kõik ja mõtlemise treenimine on üks peamisi prioriteete, kui eesmärgiks on muudatusi teha. Targad küsimused ja ausad vastused annavad meile endast detailse ülevaate, mille põhjal saab igaüks just temale vajalikud sammud paika panna. Tõeline elu pidavat algama mugavustsoonist väljaspool ja vaatamegi koos, kuidas seda saavutada. Koolitusel räägime enda motiveerimisest, mõttejõu tugevusest ja muutuste loomisest.

Targemalt tervislikuks

Loeng neile, kes soovivad saada vastuseid levinud tervisemüütidele ja koos arutada võimalike lahenduste ning vastuste üle. Sarnaselt linnalegendidele ei kao tervisemüüdid kuhugi. Mida rohkem on jõusaale ja fitnessi-alast infot, seda rohkem paistab levivat väärarusaamisi ja ekslemist spordisõprade hulgas. Kommertsivaba esitlus ja ausalt rääkimine – sellise vahetu lähenemisega kutsume kõiki kuulama ja kaasa arutama trenni- ja toitumismüütide üle.