TUTVUME LÄHEMALT

220109 Susie Ann Golden Club 0454

Susie-Ann

Asutaja

Olen Firmafitnessi asutaja, koolitaja, personaaltreener, Eesti tugevaim naiskäesuruja. Minu kireks on panna inimesed liikuma ning minu eesmärgiks on edendada arvutiga töötajate vaimset tervist läbi praktiliste loengute ja tõsta nende produktiivsust läbi liikumispauside. Oma naeru ja energiaga panen liikuma kõik pikalt sundasendis istunud inimesed. Oma sooviga tõsta inimeste teadlikkust vaimse tervise olulisusest töökohal viin läbi kaasahaaravaid ja interaktiivseid loenguid vaimse tervise teemadel. Läbi oma eelneva kogemuse seljavalude ja rühiprobleemidega, aitan arvutiga töötajatel luua ergonoomilisi ja valuvabasid töökohti.

Töökogemus ja sertifikaadid:
Olen töötanud personaaltreenerina Saksamaal, kus minu peamisteks klientideks olid implantaatide või liikumishäiretega inimesed.
Saksamaal viisin läbi kontorivõimlemisi ja rühmatreeninguid suurettevõtetes.
Rahvusvahelise litsentsiga personaaltreener
ERK 4. taseme treener
Bakalaureusekraad kehakultuurist

2

Ajdan

Rühmatreener

Minu kireks on rühmatreeningute juhendamine. Usun, et parim viis tulemuste saavutamiseks on läbi personaalse lähenemise. Oma treeningutes lähenen inimestele indivuaalselt ning kombineerin omavahel jõu ja kiiruse elemendid saavutamaks parimaid treeningefekte. Ma soovin inspireerida inimesi rohkem liikuma ja aktiivsem olema ning näidata, et treening saab olla lõbus ja väljakutsuv samal ajal. On täiesti mõistetav, et algajatel on alguses hirm treeningute vastu, aga just treener on siin selleks, et aidata teil proovida uusi asju, leida usku endasse ja inspireerida teid uutele tegudele. Oled sa algaja või edasijõudnu – ma ootan kõiki enda treeningutesse. Treeningu teen efektiivseks ja toredaks kõigile!

Töökogemus ja sertifikaadid:
Kulturismi ja fitnessi koolitused
Rühmatreener

4

Jose

Vaimse tervise koolitaja

Olen vaimse tervise ja organisatsioonikäitumise koolitaja ja viimased 10 aastat on minu kireks olnud edendada teadmisi vaimsest tervisest. Minu praeguse töö fookuseks on erinevate õpetuste ühildamine, et aidata inimestel lahendada vaimse tervise probleeme, mis kerkivad esile eeskätt tänases maailmas.

Aitan inimestel tõsta teadlikkust vaimse tervise olulisusest ja õpetan, kuidas luua tasakaal sisemise ja välise maailma vahel. Aitan inimestel avastada nende eesmärke ning parandada nende väljendusoskust. Pakun konsultatsioone personaalselt ja gruppidele, lisaks viin läbi koolitusi ja loenguid.

Töökogemus ja sertifikaadid:
California Ülikool Berkeleys
California Ülikool Los Angeles
10-aastase kogemusega vaimse tervise koolitaja

1

Kaili

Jooga - Pilates

Olen orienteeritud elamise kogemisele ning tegelen Pilatese ja joogatundide juhendamisega. Armastan pehmeid treeningstiile, sekka ka jooksmist. Oma esimesse pilatese tundi sattusin juhuse tahtel aastal 2007. Mõistmata tol ajal Pilatese treeningmetoodika süsteemsust, tundsin end sihvakamana ja kasvasin justkui iga trenniga aina pikemaks. Usun, et endast hoolimine igas aspektis on olulisim ja aluseks kõigele muule meie elus. Kontorivõimlemise juures pean oluliseks fokusseeritud funktsionaalset liikumist, enda märkamist ja kohalolu, et liigutamisest tõuseks kahju asemel kasu. 15minutilise liikumispausi järgselt tunned end pikema, sitkema, rahulolevamana ja valmis töösse kontsentreeritumalt panustama.

Töökogemus ja sertifikaadid:
Pilatese treener
Joogatreener

3

Kaarel

Rühmatreener

Olen personaal- ja rühmatreener ning tituleeritud kergejõustiklane, kes usub, et koos leiame hea tervise liikumisest. Oma treeningutes pakun positiivseid emotsioone, tõstan motivatsiooni ja panen naeratama. Kõik pikalt arvuti taga istunud inimesed saavad lühikese, kuid efektiivse treeningpausi käigus justkui uue hingamise. Sport ja liikumine on olnud mulle alati südamelähedane. Minu suhe spordiga algas korvpalliplatsilt. Seejärel proovisin kätt kergejõustikus, kus minu lemmikalaks kujunes mitmevõistlus. Aeg õpetas, et regulaarne treening ja balansseeritud toitumine on esimene samm hea tulemuse saavutamiseks.

Töökogemus ja sertifikaadid:
Bakalaureusekraadi kehakultuurist
Sertifitseeritud personaaltreener
Rühmatreener

Screenshot 2023-12-16 at 13.50.45

Anastassia

Rühmatreener

Olen hingelt sportlane ja innustan ka teisi liikuma. Olen tegelenud kergejõustiku ja võrkpalliga. Praegu tegelen aktiivselt postitantsu ja kontoritreeningute juhendamisega. Kontoritreeningutes saan inspiratsiooni kergejõustiku energiast ja distsipliinist, võrkpalli meeskonnatööst ning postitantsu paindlikkusest. Loon treeningprogramme, mis pole mitte ainult tõhusad, vaid ka nauditavad. Suhtlen vabalt eesti, vene ja inglise keeles.