Tervisenädalate korraldamine, tooršokolaadi valmistamine, vaimse tervise loengud, toitumiskoolitused – need kõik on vaid osa Firmafitnessi uutest teenustest.

 

Käesolevas postituses selgitan, kuidas Firmafitnessi lai ampluaa Sinu ettevõttele väärtust lisab.

 

Tervislik eluviis koosneb kolmest alustalast: mõõdukas treening, teadlik toitumine ja kvaliteetne uni. Need kõik on omavahel seotud – liigne või vähene treeningkoormus mõjub halvasti une kvaliteedile, kehv uni paneb meid tegema ebatervislikke toiduvalikuid ning see omakorda mõjutab meie energiataset ja soovi üldse trenni teha.

Inimene on tervik ja vajab mitmekülgset toestust. Treening meie igapäevakaaslasena on küll tore ja igati vajalik väljund, kui sellest üksinda ei piisa. Seetõttu on Firmafitnessi eesmärgiks pakkuda tervist kui tervikut.

 

Tihti ei ole ka tööandjad teadlikud lõpututest võimalustest, kuidas oma töötajatele kasulike teadmiste ja põnevate tervislike tegevuste näol lisaväärtust pakkuda. Siin tuleb appi Firmafitness! Oleme selle valiku teie eest ära teinud ja sõelale on jäänud vaid parimad võimalused.

 

Firmafitnessi eesmärk on pakkuda midagi nii meelele, hingele kui kehale. Täisväärtuslik uni, tervislik toitumine ja regulaarne treening moodustavad olulise osa tervikust. Me teame, et kui inimese lülisammas on tänu teadlikule treeningule liikuv, tugev ja toestatud, suudab ta nii tööl kui vabal ajal olla funktsionaalsem, teha toitumises tervislikumaid valikuid, magada paremini ja suurema tõenäosusega püsib tänu sellele ka kauem terve.

 

Kui soovid nautida isetehtud suussulavat hõrku tooršokolaadi, omada silmapaistvat rühti, lasta poputada oma keha kiire pärastlõunase massaažiga ning klõbistada klaviatuuril nii, et randmed valu ei tekita, siis mida Sa veel mõtled? Firmafitness pakub kõike seda!

Hari ennast ja oma töökollektiivi tervislikuma elu osas, sest teadmised on ainus vara, mida keegi meilt ära võtta ei saa.