Laadimine...
Tootekood: - Kategooriad: ,

Aktiivse seismise laud – Gymba

  • Soodustab püstises asendis töötamist
  • Loob korrektse rühti seistes töötamisel ja edendab liikumist
  • Aktiveerib süvalihaseid ja parandab tasakaalu

150.00

Laadimine...

Kirjeldus

Aktiivse seismise laud – Gymba – teeb eriliseks selle patenteeritud funktsioon, mis võimaldab ühe koha peal seistes kõndimisele sarnast liikumist. See aitab püstises asendis töötades kogu päeva aktiivne olla. Gymba aitab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb. Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Välja töötatud spetsiaalselt selleks, et leida õige seismise asend ja kehahoiak. Samuti on Gymba peal on mugavam seista kui põranda peal.

Kasutamine:
Igas tunnis võiks vahelduda 50 minutit istumist 10 minutit Gymbat. Harjumuse kasvades võib pikenda Gymba kasutamise aega järk-järgult 10 minutist kuni 30 minutini ühes tunnis. Muutusi tunnete juba peale mõnepäevast kasutamist. Seistes põrandale asetatud Gymbale, loob seade teile automaatselt tervisliku korrektse keharühi ja hoiab teie lihased töös. Pöörates Gymba ümber, saate teha erinevaid harjutusi jalgadele. Gymba kasutamine ei kahjusta põrandaid.

Toote andmed:
Laius: 46,5 cm
sügavus: 30,5 cm
kõrgus: 5,5 cm
kaal: 1450 g
Kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg

Materjal: Gymba on valmistatud ökoloogilisest taaskasutatavast komposiitmaterjalist ja on toodetud ja arendatud Soomes. Tänu oma elastsusele võimaldab Gymba mitmekülgset liikumist. 

Garantii: 5 aastat

Lisainfo

Värvid

Helehall, Must, Oranž, Roheline, Roosa, Sinine, Tumehall