Selleks, et olla terviklik ja produktiivne oma ettevõtmistes, on vaja õnnelikke töötajaid. 

tervisenädal, ideed, terviseüritus, viimase minuti idee

Üks võimalus selleks on tervisenädala korraldamine. See ei ole tegelikult uus kontseptsioon, kuid selle tegelikku mõju on hakatud alles hiljuti teadvustama – tööandjad on hakanud mõistma, kuidas töötajate vaimse ja füüsilise tervise toetamine on otseselt seotud äriliste tulemuste ja eesmärkide täitmisega. 

 

Peamised tööstressi põhjused on: lühikesed tähtajad, liigne töökoormus ja hea juhtimiskultuuri puudumine. Siiski on palju muid tegureid, mis põhjustavad tööga seotud stressi, sealhulgas ärevust ja depressiooni. 

 

Tervisenädalad või -päevad pakuvad igakülgset, strateegiliselt kavandatud investeeringut töötajate vaimsesse, füüsilisse ja sotsiaalsesse tervisesse. Ja see tasub end ära. Ülemaailmselt on see kontseptsioon tõestanud end võimalusena vähendada tervishoiukulusid ja seeläbi vähendada töötajate puudumist. 

 

Kuidas korraldada oma ettevõttes edukas tervisenädal (või -päev) oleme pikemalt kirjutanud siin. Kui sinu ettevõttes on aga tervisenädal juba käimas või plaanid sellega kohe-kohe alustada, tasub viimase hetke to do list üle vaadata. Oleme selleski sulle abiks! 

 

Allpool loetleme üles 5 olulist tegevust, millele pöörata enne tervisenädala algust tähelepanu:

 

 

 

 

 

 

Kui vajad abi tervisenädala korraldamisega, siis oleme sinu jaoks olemas: info@firmafitness.ee